΄Όπως κάθε χρόνο έτσι και φέτος ο Σύλλογος μας μαζί με την αμέριστη βοήθεια και συμμετοχή των εθελοντριών μας, με την δημιουργικότητα και την αγάπη τους, δημιούργησαν πανέμορφες χειροποίητες λαμπάδες!
![](https://pigi-zois.gr/wp-content/uploads/2022/05/0-02-0a-0be9377eb4514cba2f31e6e4b9d2d2d908690fd30395a8f491e72658c672f923_cf337c78de875af-1024x753.jpg)
![](https://pigi-zois.gr/wp-content/uploads/2022/05/0-02-0a-47aa5621487cb4c490a778f420e91e69f203cede6bf468c9dbe956f7fe351e4b_32c82041fa0afb5e-777x1024.jpg)
![](https://pigi-zois.gr/wp-content/uploads/2022/05/0-02-0a-964f7ef79188d514c9893d8f480116f0f08760b04091896653762d4557f9c55e_79e228886dc00ac3-768x1024.jpg)
![](https://pigi-zois.gr/wp-content/uploads/2022/05/0-02-0a-6378a4151a3781e23621e9d5e7b75f8a72d783aa4fa449392c7ab219e581c10a_c62d11e40ce6d036-576x1024.jpg)
![](https://pigi-zois.gr/wp-content/uploads/2022/05/0-02-0a-c2dfb53b3a43b17d73abc2f07aa4a24921797c31c29b9406aa8f8c4217243e3d_a94b2fa0ea06267b-576x1024.jpg)
![](https://pigi-zois.gr/wp-content/uploads/2022/05/0-02-0a-d4b9bc59e91a6e034f3da9265a1a45b7f3f8ca9e6492e6c3b19490fd97cfbf68_3bc9304db4055ac3-768x1024.jpg)
![](https://pigi-zois.gr/wp-content/uploads/2022/05/0-02-0a-eae0af1367c87c9902f6164bd6d4354564ed0754e613b4e83f87233be3610bf9_eaf41b961afe76b3-749x1024.jpg)
![](https://pigi-zois.gr/wp-content/uploads/2022/05/0-02-05-0c2cc1e4e1083a2ff691e0cd180d6449aacd1da90afad4ff2c3b712ccbbd0a31_b50f401f3a345250-1024x768.jpg)
![](https://pigi-zois.gr/wp-content/uploads/2022/05/0-02-05-0f8cbc0c79fa850f0f5130c3075eafd3538d13533ac02fb5b77c3260e0e69021_a08cf893cb990ce3.jpg)
![](https://pigi-zois.gr/wp-content/uploads/2022/05/0-02-05-01d668379e1c7f522626a43906d02aedbe321213095789da1bba77f8b45fd369_7fd407136e06b50c-576x1024.jpg)
![](https://pigi-zois.gr/wp-content/uploads/2022/05/0-02-05-1a35e18611fc9698084dce3a8f99a1a8d8b1cc232c7e61122d4060821e87bd50_8c0036bd011d53a3-1024x768.jpg)
![](https://pigi-zois.gr/wp-content/uploads/2022/05/0-02-05-48c75a46c52355b2b1e35afb41613cc28309c3eab69a827c30237884ba5990e7_a48fe5657e1d414c-1024x764.jpg)
![](https://pigi-zois.gr/wp-content/uploads/2022/05/0-02-05-620c370447513d5ad0ec165c05101dbb585539e9f0490c89c185667e24306f8a_802e905e1226245-768x1024.jpg)
![](https://pigi-zois.gr/wp-content/uploads/2022/05/0-02-05-625b442963316d6aca5cf3c740243950bdaf70a6fbd69de68d1cc079031cae20_bed9cb1803a2517d-1024x750.jpg)
![](https://pigi-zois.gr/wp-content/uploads/2022/05/0-02-05-6204c0e018092dde1ef0fff0d6aa6f57bb4b528c24a9e02d5f52b601fe27a133_3c9e40fbd07398ee-1024x461.jpg)
![](https://pigi-zois.gr/wp-content/uploads/2022/05/0-02-05-cd78d9af9234a0b557899c3474e730e85333a0e3fff1c3e7485d3c5d610c2fd4_4e1c9d315a1f8127-783x1024.jpg)
΄Όπως κάθε χρόνο έτσι και φέτος ο Σύλλογος μας μαζί με την αμέριστη βοήθεια και συμμετοχή των εθελοντριών μας, με την δημιουργικότητα και την αγάπη τους, δημιούργησαν πανέμορφες χειροποίητες λαμπάδες!